Žiniasklaida apie mus

Apie mūsų dovanas nuolat rašo įvairios žiniasklaidos priemonės. Mes mielai daliname patarimus, kokios dovanos labiausiai tinka įvairiomis progomis, bei kokias pramogas rekomenduojame išbandyti!

LaisvalaikioDovanos.lt 2014 m. žiniasklaidoje

 

Kokios dovanos verslininkams šiemet sulauks didžiausio dėmesio

bznstart.lt   ||   2014 12 24

Ką padovanoti verslo partneriams? Kaip motyvuoti darbuotojus? Kaip paskatinti pardavimus? Šie klausimai jums neduoda ramybės jau seniai? Apie tai, kokios dovanos verslininkams šiemet sulauks didžiausio dėmesio, kalbėjomės su jaunuoju verslininku, neseniai vadovavusiu savo agentūrai, o šiuo metu projektų vadovu reklamos agentūroje dirbančiu Kasparu Bertašiumi ir „Laisvalaikio dovanų“ rinkodaros vadove Vaida Sindaravičiūte.

Verslininkų mėgstamos dovanos – pramogos

Jau aštuonerius metus prekiaujančios įspūdžio dovanomis įmonės „Laisvalaikio dovanos“ rinkodaros vadovė V. Sindaravičiūtė pastebi vis didesnį verslo įmonių domėjimąsi įvairiomis pramogomis. Verslininkai nebenori dovanoti tušinukų, darbo kalendorių ar vyno, jie vis dažniau dovanoja pramogas.

„Iš mūsų siūlomo dovanų asortimento įmonės dažniausiai renkasi universalias dovanas – dovanų rinkinius ir dovanų čekius. Šitaip jos suteikia galimybę dovanos gavėjui dovaną išsirinkti pačiam. Šios dovanos dažniausiai įteikiamos verslo partneriams, klientams, kurių gerai nepažįstama“, – patirtimi dalijasi Vaida.

Kaip pasakojo dovanų ekspertė, šiais metais įmonių atstovai itin dažnai ieško originalių dovanų. Juk nieko nebenustebinsi įteikdamas pasivažinėjimą kartingu, kvietimą į boulingą ar plaukiojimą jachta. Rinkai reikia naujienų. Tad itin didelio pasisekimo sulaukia naujos pramogos, tokios kaip „Ferrari“ vairavimas, pasivažinėjimas tanku, šonaslydis (driftas) su amfibija „Hovercraft“, „Crazy Car“ slalomas. Tokiomis dovanomis per Kalėdas bus nustebinti verslininkai vyrai. Dailiosios lyties atstovėms dažniau perkamos įvairios SPA procedūros, masažai, kvietimai į teatrą ir apsilankymai restoranuose.

Dažnam įmonės vadovui bus įteiktas dangiškas pakilimas „Dinner in the Sky“, skrydis oro balionu, vakarienė visiškoje tamsoje. Tokių dovanų kainos svyruoja nuo 150 iki 700 litų.

„Šiais metais vidutiniškai verslo dovanai išleidžiama 146 litai, o tai net 13 proc. daugiau negu pernai“, – konstatuoja faktą V. Sindaravičiūtė.

Skaityti daugiau > 

 

Kalėdinės dovanos

"Savaitės komentarai", TV3 ║ 2014 12 14

TV3 "Savaitės komentarams" pasakojome, kokios yra populiariausios šių metų Kalėdų dovanos bei nuo kada prasideda kalėdinė prekyba.

Mūsų komentaras - nuo 22 įrašo minutės.

Žiūrėti video >


 

Laisvalaikio pramoga – su šarvuočiu traiškyti automobilius

TV3 Žinios ║ 2014 10 21

O štai karą Ukrainoje stebintys lietuviai, pasirodo, vis dažniau ne tik stoja į šaulių gretas, bet ir laisvalaikį vis dažniau susieja su karyba. Nesnaudžia ir verslininkai – jie lietuviams pasiūlo vis ekstremalesnių pramogų.

Apie tai plačiau žiūrėkite TV3 reportaže.

Žiūrėti video >


„Imdami” užsienio rinkas lietuviai verslininkai suremia pečius

15min.lt  ║   2014 08 27

Pradėdami verslą kitose šalyse, lietuvių verslininkai neretai konsultuojasi – ir net kooperuojasi – su ten jau dirbančiais tautiečiais. Toks bendradarbiavimas paspartina verslo plėtrą ir sumažina įėjimo į naujas rinkas sąnaudas.

Populiarus įsitikinimas „Trys lietuviai – penkios partijos“ tėra mitas, teigia ambicingi Lietuvos verslininkai. Eidami į naujas rinkas, jie konsultuojasi su tose šalyse darbo patirties jau turinčiais kitais lietuvių verslininkais. Kartais strateginė partnerystė nulemia plėtros kryptis ir sukuria visiškai naujas verslo galimybes.


Bendrovė „Laisvalaikio dovanos“, prieš aštuonerius metus pirmoji Lietuvoje pasiūliusi dovanoti ne daiktus, o įspūdžius, šiandien veiklą plėtoja net 8 rinkose – Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Meksikoje.
„Skirtingose šalyse reikia skirtingų sprendimų, – pabrėžia įmonės rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė. – Tačiau perkeldami gerąją praktiką į kitas rinkas, galime dirbti efektyviau.“

Naujų veiklos modelių ir partnerysčių bandymų poligonu dažnai tampa Lietuva. Šiuo metu „Laisvalaikio dovanos“ išbando mobilųjį apmokėjimo už paslaugas būdą, leidžiantį už dovanas susimokėti išmaniuoju telefonu.
Kiekvienas laisvalaikio dovanų kuponas pažymėtas unikaliu kodu, kuris aktyvinamas pirkimo metu. pirkėjas gali išsirinkti norimą dovaną LaisvalaikioDovanos.lt parduotuvėje ir sumokėti už ją čia pat, nuskenavęs brūkšninį kodą išmaniuoju telefonu.

Skaityti daugiau >

Ekstremalus rekordas: pamatykite šuolį su guma iš oro baliono

TV3 Žinios ║ 2014 06 25

Pirmieji pamatysite tai, ko dar niekas nematė ne tik Lietuvoje, bet ir turbūt visame pasaulyje. TV3 filmavimo komanda vienintelė filmavo nepakartojamą Lietuvos ir Latvijos sportininkų pasiektą rekordą: itin ekstremalų šuolį su guma, ne nuo tilto ar pastato, o nuo aukštai danguje skriejančio oro baliono.

Žiūrėti video >

 

Prenumeruoti spaudą – nebūtinai pašte ar per laiškininką

lrytas.lt ║ 2014 06 11

„Iš mūsų laiptinės, kurioje yra penkiolika butų, laikraščius užsisakinėja tik du žmonės. Kiti sako, kad jiems užtenka televizoriaus. O man labai patinka laikraščiai – ten daug daugiau informacijos“, - kalba šiaulietė Ona. Pensinio amžiaus moteris spaudą užsisako nuėjusi į laikraščio redakciją. Sako, kad galėtų paprašyti anūkų laikraščius užsakyti internetu, bet ir pačiai nesudėtinga prasukti pro prenumeratos vietą.

<...>

Žurnalai lenkia laikraščius

Ne tik paštas ar internetas yra ta vieta, kur galima pasirūpinti leidinių prenumerata. Nors ne itin populiaru, tačiau leidinių prenumerata renkamasi kaip dovana. Ypač – prieš Kalėdas.

Tą pastebi pramogų dovanas siūlančios internetinės parduotuvės Laisvalaikiodovanos.lt rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė.

„Leidinių prenumeratų pardavimų svyravimai nestebina, nes ir kitų dovanų populiarumas priklauso nuo sezono. Vasarą populiariausi būna skrydžiai oro balionu, šuoliai parašiutu, jodinėjimai žirgais, žiemą – savaitgaliai Druskininkų viešbučiuose, gurmaniškos vakarienės, įvairūs masažai“, - komentavo V.Sindaravičiūtė.Vasarą leidinių prenumeratų nuperkama mažiausiai: prenumeratos sudaro tik 1,13 proc. nuo visų dovanų pardavimų. Rudenėjant šis skaičius kyla iki 1,6 procento. Daugiausiai leidinių prenumeratų nuperkama per Kalėdas – jos sudaro 2,36 proc. kalėdinių dovanų. O pavasarį jų populiarumas vėl krenta – 1,48 procento.

Nors laisvalaikiodovanos.lt siūlo padovanoti ne tik žurnalų, bet ir kai kurių laikraščių prenumeratą, tačiau pirmieji – gerokai populiaresni. Pašnekovė svarsto, jog šią tendenciją gali lemti tai, jog rinkdami dovaną žmonės atsižvelgia į dovanos gavėjo pomėgius: domėjimąsi automobiliais, žvejyba, interjeru ir pan.

Skaityti daugiau >

6 beprotiškiausios pasaulio vakarienės

15min.lt ║ 2014 05 14

Ko gero niekas nedrįs ginčytis, kad maistas yra daug daugiau nei elementarus fiziologinis poreikis. Valgydami skanų maistą patiriame malonumą, o valgymas prie vieno stalo yra savotiškas žmonių bendravimo ritualas. Drąsesnieji mėgsta su maistu eksperimentuoti ir stengiasi paragauti pačių egzotiškiausių viso pasaulio patiekalų, tačiau tik didžiausi maisto fanatikai geba valgymo procesą perkelti į kitą lygį – pasitelkę beprotiškiausias idėjas paprastą vakarienę jie paverčia nepamirštama patirtimi. Kviečiame Jus susipažinti su originaliausiomis ir ekstremaliausiomis vakarienėmis visame pasaulyje.

Vakarienė 50 m aukštyje

Be abejonės, viena iš įspūdingiausių patirčių, kurias gali suteikti vakarienė – „Dinner in the Sky®“. Tai yra unikali galimybė ne tik palepinti savo skonio receptorius garsiausių pasaulio virtuvės šefų patiekalais, tačiau tai padaryti 50 m aukštyje, po kojomis nusidriekus nuostabiai miesto panoramai!

Įsivaizduokite – Jūs sėdite prie stalo ir laukiate savo patiekalo. Apsidairote, o už Jūsų – miesto panorama, nukeliate kojas nuo pakylos, o po jomis – pažįstamos senamiesčio gatvelės. Lengvas adrenalino pliūpsnis perbėga kūnu, padažnėja pulsas, o vėliau skonio receptorius pakutena gurmaniški skoniai. Kas galėtų tam atsispirti?

Skonio egzaminas visiškoje tamsoje

Visi žino, jog užslopinus vienas jusles, kitos suaktyvėja – taip veikia žmogaus organizmas ir būtent tame slypi visa vakarienės tamsoje esmė. Pirmasis šią idėją įgyvendino „Blindekuh“ restoranas Ciuriche, tačiau dabar pavakarieniauti tamsoje galima kone visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose.
Jūs įvedamas į aklinai tamsų kambarį ir palydimas prie staliuko (daugelyje vietų, kur organizuojamos tokios vakarienės, padavėjais dirba aklieji ir silpnaregiai). Tuomet Jums atnešamas patiekalas, tačiau Jūs nė neįsivaizduojate, kas tai yra. Nepaisant sunkumų atrasti lėkštę ir stalo įrankius, nustebtumėte, kokią didelę nežinomybę gali sukelti tai, ką ragaujate ir užuodžiate. Jeigu esate tikras maisto gurmanas, tiesiog privalote išbandyti šią vakarienę!

Skaityti daugiau >

Norvegijos armijoje – virtualios realybės akiniai „Oculus Rift“

lrytas.lt ║ 2014 05 09

Vairuojant tanką sunku matyti, kas vyksta aplinkui, ypač kovinių veiksmų metu, kai tanko liukas būna uždarytas. Tuomet šarvo sienų apsuptas vairuotojas lieka bemaž aklas. Vis dėlto, Norvegijos kariuomenė atrado įdomų ir šiuolaikišką šios problemos sprendimo būdą – tankisto regą jie pagerino naudodami virtualios realybės akinius „Oculus Rift“.

Tankisto sėdynėje – lyg atvirame lauke

Tanko išorėje sumontavus keturias kameras su sferiniais lęšiais, specialistams pavyko sukurti 360 laipsnių apimantį virtualios realybės vaizdo srautą, tiesiogiai transliuojamą vairuotojui manevrų metu.

Vaizdas iš kamerų pasiekia kompiuterį, kur yra perleidžiamas per specialią programinę įrangą ir iš sferinio paverčiamas atgal į įprastą, tuomet jis persiunčiamas į virtualios realybės akinius. Jie suteikia galimybę stebėti aplinkinį vaizdą norimu kampu.

Su „Oculus Rift“ tanko vairuotojas aplinką regi be jokių trukdžių, tanko šarvus jis tarsi permato kiaurai. Vienas iš šios sistemos kūrėjų per akinius transliuojamą vaizdą palygino su kompiuteriniame žaidime „Battlefield“ iš transporto priemonės matomu vaizdu.

<...>

Gali patirti ir lietuviai

Nors turės praeiti dar šiek tiek laiko, kol šis išradimas pasieks ir Lietuvos kariuomenę, tačiau ir virtualios realybės akinius, ir tanko vairavimo ypatumus gali išmėginti kiekvienas Lietuvos gyventojas. Bendrovė LaisvalaikioDovanos.lt siūlo išbandyti abi šias pramogas, tiesa, tik atskirai. Pasivažinėti kariniu šarvuočiu galima prie Vilniaus įsikūrusiame tankodrome, o „Oculus Rift“ išbandyti galima Vilniuje ir Kaune.

Skaityti daugiau >

„Oculus Rift“: paauglio svajonė, tapusi dviem milijardais dolerių

delfi.lt ║ 2014 04 06

Iki šių metų kovo mėnesio pabaigos apie virtualiąją realybę su viltimi ir susidomėjimu kalbėjo tik technologijų entuziastai, tačiau gana kontraversiškų reakcijų sulaukęs „Facebook“ kūrėjo Marko Zuckerbergo sprendimas įsigyti virtualios realybės akinių kūrėją „Oculus VR“ atkreipė viso pasaulio dėmesį.

„Oculus Rift“ – toli gražu ne pirmasis, tačiau kol kas turbūt daugiausiai žadantis bandymas sukurti prietaisą, gebantį žmogų įtikinamai perkelti į virtualią realybę. Įmonė „Oculus VR“ gyvuoja vos nuo 2012-ųjų, o jos vadovas ir produkto „kaltininkas“ Palmeris Luckey teskaičiuoja 22-uosius savo gyvenimo metus, tačiau nuo pat pradžių projektui rodomas investuotojų susidomėjimas skatina tikėti galima jo sėkme. <...>

Virtualią pramogą galima patirti ir Lietuvoje

Virtualios realybės akinių privalumus – pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais, kurie egzistuoja tik kompiuteryje - jau galima išbandyti ir Lietuvoje: šią paslaugą Vilniuje ir Kaune siūlo bendrovė „LaisvalaikioDovanos.lt“.
Tuo tarpu programuotojams siūloma šiek tiek brangesnė, tačiau, tikėtina, atsipirksianti galimybė: įsigyti „Oculus Rift Developer Kit“ rinkinį, kuris suteiks galimybę ne tik neribotai džiaugtis jau sukurtomis virtualios realybės šalmo demonstracijomis, bet ir kurti pramogas pačiam.

Pasivažinėjimo virtualiais amerikietiškais kalneliais paslaugą teikiančios bendrovės atstovės Vaidos Sindaravičiūtės teigimu, „Oculus Rift“ šalmas transliuoja labai tikrovišką 3D vaizdą, todėl užsidėjęs jį jautiesi lyg tikrai dideliu greičiu skrietum atrakciono trasa. Gali dairytis aplinkui ir matyti amerikietiškų kalnelių panoramą. Kyla adrenalinas, natūrali baimė, pradeda virpėti kojos, norisi rėkti. Trasos posūkiuose natūraliai svyrama į šoną, leidžiantis nuo kalno nesąmoningai norisi tūpti, kad geriau išlaikytum pusiausvyrą“.

Pasak jos, apie 95 proc. bandančių pramogą negali išstovėti ant kojų – šalia esantis asmuo turi jį silpniau ar stipriau prilaikyti, kad nenugriūtų ant žemės. Skriejant trasa, viskas atrodo tikra, tad natūraliai reaguojama į kiekvieną trasos epizodą.

Skaityti daugiau >

Iššūkis gurmanams – vakarienė Galvės ežero dugne

ques.lt ║ 2014 04 01

Vakarieniauti namuose – nuobodu. Vakarienė tamsoje ar pakilus į 50 m aukštį taip pat jau nebe naujiena. Išrankiems restoranų ieškotojams šiandien pristatoma nauja galimybė – ekstremali vakarienė Galvės ežero dugne.

Povandeninio restorano platforma

Ieškant vietos povandeniniam restoranui, reikalavimų buvo nedaug: tinkamas gylis (ne mažiau nei 25 m) bei skaidrus ežero vanduo. Galvės ežeras puikiai tiko vakarienių organizavimui – po išsamių tyrimų paaiškėjo, jog Galvės ežere stiklinė povandeninio restorano kapsulė pilnai panirs, švarus vanduo leis vakarienės dalyviams pasigėrėti povandeninio pasaulio grožiu, o lygus ežero dugnas garantuos stabilų kapsulės nusileidimą. Gavus savivaldybės leidimus, nuo 2013 m. pavasario buvo pradėti povandeninio restorano platformos statymo darbai bei stiklinės kapsulės gamyba.

Per kiek mažiau nei metus prie pagrindinio Trakų salos pilies tilto buvo sumontuota platforma, nuo kurios vykdomi stiklinės kapsulės nuleidimo į ežero dugną darbai. Ežero gylis toje vietoje siekia apie 25 m, tad stiklinis gaubtas pilnai panyra po vandeniu.

„Stikliniame gaubte sumontuotas vienas staliukas su kėdėmis, apšvietimas. Vakarieniauti po vandeniu vienu metu galima 4 asmenims, bendras dalyvių svoris turi neviršyti 350 kg., – pramogos detales pristato bilietus platinančios įmonės LaisvalaikioDovanos.lt vadovas Aurimas Mažylis. – Pagrindiniai reikalavimai vakarienės dalyviams – neturėti uždarų patalpų baimės bei nesirgti jūros liga“.

Skaityti daugiau >

Valentino dienos dovanos

TV3 žinios ║ 2014 02 12

TV3 žinioms pasakojome, kokios yra populiariausios šių metų Valentino dienos dovanos bei kada įsimylėjėliai pradėjo ieškoti dovanų savo antrosioms pusėms.

Mūsų komentaras - nuo 38 įrašo minutės.

Žiūrėti video >


Originalūs piršlybų scenarijai

delfi.lt ║ 2014 02 12

Žiūrint romantinį filmą ir išvydus sceną, kai vyras priklaupia ant vieno kelio ir atveria dėželę su žiedu, ne vienai merginai suspurda širdis – o kaipgi jai vieną dieną pasipirš jos išrinktasis? Daugelis merginų mėgsta pasvajoti apie tą ypatingą akimirką, o kai kurios net ir susikuria tobulą scenarijų.

Vis dėlto, prašyti savo svajonių moters rankos tenka vyrams, kuriems kartais trūksta originalių piršlybų minčių. Ką daryti, kad vyrukams nepasikartotų nesėkmingų piršlybų scenarijus?

Dovanų ekspertai LaisvalaikioDovanos.lt pristato romantiškas piršlybų idėjas, kai mergina nedvejodama ištars „Taip“!

„Ar tekėsi už manęs?” stebint žvaigždes

Tikriausiai esi girdėjęs, kad daugybė piršlybų įvyksta meilės mieste Paryžiuje, romantikų pamėgtoje Venecijoje ar Naujametinę naktį Londone aidint įspūdingiems fejerverkams. Tačiau būk tikras – Tavo išrinktoji nėra ir nenori būti statistine mergina. Ji yra išskirtinė, tad ir pasipiršti jai privalai ypatingai, o ne šalia daugelio kitų įsimylėjėlių.

Turbūt niekas nedrįstų ginčytis, jog žvaigždžių stebėjimas – viena romantiškiausių patirčių gyvenime. Žvaigždėto dangaus grožis užgniaužia kvapą, o toli spindintys žiburėliai pažadina slapčiausias svajones. Tik šį kartą Tau nereikės vaidinti astronomijos žinovo – Molėtų observatorijoje Jums viską papasakos specialistai. O po įspūdingų klajonių po dangų, abu jausitės tiesiog pakylėti.
Kai priklaupsi ant kelio ir paprašysi mylimosios rankos, milijonai žvaigždžių bus Jūsų stebuklingos akimirkos liudininkai. Ši naktis bus romantiškiausia Jūsų gyvenime – kaip ir pridera tokiai nepaprastai progai!

Skaityti daugiau >

Žiemos pramogos Lietuvoje: galima ne tik slidinėti

diena.lt ║ 2014 01 07

Verslininkai sako, kad aktyvias pramogas žiemą gyventojai renkasi nedrąsiai, esą leisti laiką gamtoje per šalta, nors veikti yra ką – nuo eskimų pramogų iki buriavimo ant ledo arba kelionių amfibija.

Atsirado naujų veiklų

"Laisvalaikio dovanų" rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė priminė, kad ir šaltuoju metų laikotarpiu gyventojai gali mėgautis pramogomis, kurias atrado vasarą.

Veikia ir kartingo trasos, organizuojamas ir jodinėjimas žirgais, o šiemet atsirado dvi naujos pramogos: kelionė amfibija, laivu, kuris gali judėti įvairiais paviršiais, – ledu, sniegu, smėliu ir asfaltu, arba pasivažinėjimas tanku netoli sostinės įsikūrusiame tankodrome.

Skaityti daugiau >

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje