Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Klaipėdos parašiutininkų klubas „Skydive“

Patirkite nepamirštamus įspūdžius patys arba juos padovanokite artimiesiems! Aukštuminis šuolis parašiutu - tai nepamirštamų emocijų junginys kiekvienam. Adrenalinas, jaudulys, džiaugsmas - aštrūs pojūčiai aplankys visus išmėginusius šią pramogą. Šuoliai yra atliekami su instruktoriumi, tad šis išbandymas nereikalauja didelio pasiruošimo. Šokite iš 3000 metrų aukščio ir grožėkitės kerinčiais vaizdais! Neišdildomas akimirkas suteiks Klaipėdos parašiutininkų klubas „Skydive“.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?