skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Motorolerių nuoma „KEMI“

Pažinkite Vilnių ir Kauną važinėdami motoroleriais! Motorolerių nuoma „KEMI“ siūlo išbandyti šią transporto priemonę ir atrasti gerai pažįstamas vietas iš naujo. Tai puikus ir naujoviškas laiko praleidimo būdas, greita, ekonomiška ir vikri susisiekimo priemonė mieste. Šią transporto priemonę nesudėtinga valdyti, paprasta aplenkti kamščius, tad visas pamiltas miesto vietas galite aplankyti per vieną dieną. Pasimėgaukite maloniu pasivažinėjimu ir vėjyje besidraikstančiais plaukais!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?