„Karatė akademija“

Saugumas ir pasitikėjimas savimi yra labai svarbūs aspektai, o to galite išmokti „Karate akademijoje“. Tai viena profesionaliausių pakopinio ugdymo karate mokyklų Lietuvoje. Čia vyksta užsiėmimai tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Karate yra kovinis sportas, kurio žinios gali praversti bet kurioje situacijoje. Čia naudojami „Fudokan karate“ ir „Koryu Karate Jutsu Jissen Ryu“ savigynos metodai. Šių užsiėmimų metu pagerėja koordinacija, ištvermė, sveikata bei išsiugdo pasitikėjimas savimi. Pramogos metu turėsite galimybę išnaudoti mėnesio abonementą, kurį sudaro 7-8 užsiėmimai. Per mėnesį laiko pajusite labiau sutvirtėjusį kūną, pagerinsite emocijų stabilumą bei savikontrolę. Kartu su profesionalų komanda įgysite naujos patirties bei smagiai praleisite laiką. Kūno kontrolė, vikrumas ir jėga, vieni iš svarbiausių „Karate Akademijos“ lavinamų dalykų. Metas sustiprinti save ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai!
Veiklų rūšys
Rasta: 0

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje