Juodasis penktadienis

Pasiilgote išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų? Juodasis penktadienis puiki proga palepinti save ir savo artimuosius neįtikėtinomis dovanomis! Čia sau tinkamą pasiūlymą ras tiek ekstremalių pasivažinėjimų fanas, tiek unikalių vakarienių gerbėjas. Pasinaudokite juodojo penktadienio pasiūlymai ir išbandykite pramogas, apie kurias seniai svajojote.

Veiklų rūšys
Rasta: 321
Jūs peržiūrėjote 60321

Pasiruošk nuolaidų gausybei ir rinkis geriausius juodojo penktadienio išpardavimo pasiūlymus! Pasirink pramogą apie kurią seniai svajojai ir įsigyk ją su puikia nuolaida! Juodasis penktadienis 2021 stebins nuolaidomis visam asortimentui (išskyrus dovanų čekius ir „Vichy“ vandens parko abonementus). Juodasis penktadienis – tinkamiausias metas palepinti dovanomis save ir artimuosius!

Juodasis penktadienis yra skirtas išbandyti naujas pramogas ir patirtis už viliojančią kainą. Nustebinkite savo artimuosius dėmesinga dovana – SPA poilsiu, masažais, gardžia vakariene ar net skrydžiu oro balionu. Suteikite sau ir jiems džiaugsmo pasinaudodami juodojo penktadienio išpardavimu. Rinkitės iš daugiau kaip 1300 pasiūlymų, kurie apima visą Lietuvą – pramogauti galite tiek sostinėje Vilniuje, tiek leistis į nuotykių kupiną kelionę pajūryje. Dovaną rasite ne tik sau, bet ir savo artimiesiems, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Tinkamiausią dovaną išrinksite ir studentui ir garbiam senjorui. Tad nesijaudinkite, nustebinti galite kiekvieną sau artimą žmogų. Rūpestingai atrinkti juodojo penktadienio pasiūlymai leis pasirinkti trokštamiausią dovaną. Apsilankymas teatre, poilsis su nakvyne, pramogos vandens ir pirčių erdvėse – išskirtiniai pasiūlymai sudomins kiekvieną, kuris ieško naujų patirčių ir nuotykių. Juodojo penktadienio nuolaidos leis pramogomis mėgautis už geriausią kainą! Tad nedvejokite ir patirtis rinkitės jau dabar – tai geriausias metas pasirūpinti dovanomis sau ir artimiesiems. Tinkamiausią dovaną rasite tiek ekstremalių pojūčių fanui, tiek ramybės ir poilsio ištroškusiam draugui. Nustebinsite ir teatro spektaklių gerbėja ir šaudymo koviniais ginklais mėgėja. Nuolaidos taikomos visam asortimentui (išskyrus dovanų čekius ir „Vichy“ vandens parko abonementus), todėl lengvai rasite dominančią pramogą už puikią kainą. Rinkitės iš daugiau kaip 1300 pasiūlymų ir raskite tinkamiausią variantą. Juodasis penktadienis – proga, kuri pasitaiko kartą per metus. Pasinaudokite ja ir mėgaukitės neišdildomais prisiminimais, kuriuos susikursite išbandę pasirinktą pasiūlymą!

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje