skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Jachtos kapitonas Tomas

Jachtos kapitonas Tomas kviečia susipažinti su jachtos buriavimu Kaune! Pažintinėje jachtos buriavimo pamokoje susipažinsite su šia transporoto priemone ir sužinosite jos ypatybes. Patyręs instruktorius patars, mokins ir leis iš arčiau susipažinti su jachta. Tad jei kada svajojote skrosti bangas - puiki proga tai išbandyti! Tad į kompaniją pasiimkite draugus ir leiskitės į naują nuotykį! Jachtos kapitonas Tomas užtikrins, kad ši patirtis paliktų neišdildomus įspūdžius!
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje