Grožio salonas KLIP

Šiauliuose įsikūręs grožio salonas „Klip“ - vieta kur renkasi ieškantys grožio paslaugų ir malonaus poilsio. Čia atliekamos plaukų priežiūros paslaugos, makiažai, veido priežiūros procedūros, kūno priežiūros procedūros, rankų priežiūra bei puoselėjimas ir masažai. Profesionalumas, rūpestis ir kliento norų puoselėjimas - tai grožio salonas „Klip“. Čia dirba profesionalai, kurie puikiai išmano savo darbą, o jauki salono atmosfera leis dar labiau atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka. Čia taip pat organizuojamos parodos, daromi makiažai bei šukuosenos fotosesijoms ar renginiams.
Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje