Viršglazūrinė tapyba

1 2 3 4 5 (2)

Viršglazūrinė tapyba

Pasinerkite į kūrybą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Įsigijus vienspalvį puodelį, lėkštutę arba puošiant savo namus keramikinėmis detalėmis dažnai norisi juos pagražinti savo rankomis, sukurti išskirtinį raštą ar užrašą, parinkti norimas spalvas. Šią galimybę turėsite ir išmoksite tai atlikti viršglazūrinio piešimo pamokoje. Višglazūrinė tapyba – tai keramikinių degtų daiktų, indų, interjero elementų dekoravimas glazūra. Užsiėmimo metu daiktas yra dekoruojamas spalvota glazūra, o vėliau degamas karštoje krosnyje, kad glazūra tvirtai pasidengtų ant daikto paviršiaus, todėl savo sukurtu piešiniu džiaugtis ir didžiuotis galėsite visada.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Viršglazūrinės tapybos pamoka;
  • Užsiėmimui reikalingos priemonės ir medžiagos;
  • Vadovo pagalba.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam išmokti ilgaamžės deokravimo technikos.

Dovanokite geras emocijas!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

2 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Užsiėmimai vyksta 10-12 žmonių grupėje.Klientų atsiliepimai (5)

Milda

Gavusi šią dovaną labai apsidžiaugiau ir nekantraudama laukiau viršglazūrinės tapybos užsiėmimo. Mintyse vis galvojau ką tokio įspūdingo būtų galima nupiešti, tačiau į dirbtuves atvykau taip nieko ir nesumasčiusi. Ir gerai! Užsiėmimo vadovė davė keletą minčių, parodė pavyzdžių, todėl idėjų gimė daugiau negu ant puodelio yra vietos. Nors vykau pramogauti ne viena, tačiau visi palinkome ties savo šedevrais ir kompanijos visai nereikėjo, nes tapyba, ko gero, atpalaiduoja ne prasčiau nei gera knyga vakare. Tikrai būtų smagu dar kartą čia sugrįžti tiek vienai, tiek ir su draugais. Dėkoju už nepakartojamus įspūdžius ir prisimintas dailės pamokas!

Ingrida

Vakar išbandžiau Viršglazūrinę tapybą. Nesu didelė piešimo meno gerbėja, bet iš tiesų šis užsiėmimas „užkrečia“ – nusidekoravau puodelį, dabar noriu ir lėkštutės, ir sagės, ir kitokio puodelio ir cukrinės – nu žodžiu, visko :) Manau, tai labai puikus užsiėmimas draugų kompanijai, mergvakario proga ir panašiai. Kai gavau dovanų, maniau, kad nelabai pataikė draugė su dovana, bet dabar jokiu būdu taip nemanau – džiaugiuosi, kad galėjau išbandyti naują veiklą :) Ačiū nuostabiai mokytojai – Dovilei!

Aurimas

Nepaisant to, kad ypatingais piešimo gabumais nepasižymiu – viršglazūrinės tapybos pamokos metu pavyko pasigaminti puikų puodelį, kuris džugina mane kiekvieną rytą! Pamoka vyksta jaukiame kambaryje, teptukų ir dažų apsuptyje. Pamokos metu gavome įdomios informacijos apie keramiką ir piešimą ant jos, o pristigus įkvėpimo tapybos mokytoja davė vertingų patarimų, kurie padėjo sukurti mūsų “šedevrus” :) Rekomenduoju pamoką visiems norintiems įgyti naujų įgūdžių, pasigaminti širdžiai mielų keramikos gaminių ar tiesiog smagiai ir jaukiai praleisti laiką su draugais!

Aura

Virsglazurines tapybos uzsiemimas maloniai nustebino. Patiko ne tik pati kurybine uzsiemimo dalis, taciau ir praktine - ispaisytas puodelis bus tinkamai panaudotas gerti kavai ;)

Buvome siltai priimti. Mokytoja ne tik papasakojo apie pacio darbo ir reikmenu panaudojimo specifika, taciau taip pat labai maloniai su mumis bendravo ir mums patare viso uzsiemimo metu. Pavaisino sausainiais ir skania arbata. Tad atsiliepimai tik patys geriausi!

Julija

Ketvirtadienio vakarą iškart po darbo nulėkėm su bendradarbiais i viršglazūrinės tapybos užsiėmimą. Pirmas paniškas klausimas išvidus balta puoduką ir dažų įvairove – “ką piešt?!” Bet vidine įtampa greitai pradingo klausantis įdomių vedėjos pasakojimu apie įvairias technologijas ir gurkšnojant aromatinga arbata jaukioje dirbtuvėje, kai už lango siaučia pūga. Paėmiau teptuką i ranka ir pati nepajutau kai mane užplūdo įkvėpimas, pilnas atsipalaidavimas ir harmonija… Pasakiškas jausmas! Fantastiškai pailsėjau, nuotaika pakilo, o dar ir koki “ranku darbo” puoduką galėsiu padovanoti vyrui sukaktuvių proga! Tikrai rekomenduoju dovanoti si užsiėmimą ne tik draugams, bet ir save pačią palepint! Super Antistresas!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus