DAUGIAFUNKCIS DOVANŲ ČEKIS

Mūsų rekomenduojama dovana

Vakarienė aristokratiškame restorane „Medininkai“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Vakarienė aristokratiškame restorane „Medininkai“

Vilnius
1-4 asm.

Pasirinkite čekio vertę

20 € 30 € 40 € 50 € 60 € 70 € 80 € 100 €

20 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Retas apsilankęs paneigtų, kad „Medininkai“ – kone geriausias restoranas pačiame Vilniaus centre. Senamiesčio rūsiuose  XVI a. įsikūręs restoranas alsuoja aristokratiška namų dvasia.

Restorane „Medininkai“ Jūs galėsite paragauti įvairiausių europietiškos virtuvės patiekalų bei ypatingų lietuviškų šedevrų. Puiki restorano virtuvė ir nepriekaištingas aptarnavimas be abejonių paliks Jums malonių įspūdžių. Ne veltui restoranas „Medininkai“ laikomas vienu geriausių ir prabangiausių restoranų Vilniaus senamiestyje!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Neribojama.

Dalyviai

1-4 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Kuponas negalioja tabako gaminiams.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (4)

Michail

Pirmą kartą buvome tokiame prabangiame restorane. Labai nustebino aukšto lygio aptarnavimas. Po kiekvieno valgio buvo paklausiama \"ar viskas gerai\". Porcijos didelės, skonis gurmaniškas. Aplinka paliko neišdildomą įspūdį. Pasinėrėme į senovės įtalų laikų atmosferą. Ragavome daug įvairių patiekalų, labiausiai sužavėjo anties šlaunelė ir visų apsilankiusių pamėgtas desertas CREAM BRIULE. Visiems nesantiems buvę tokio lygio restorane drąsiai rekomenduojame apsilankyti.

Ona

Medininkų restoranas man paliko neišdildomą įspūdi:) Net nežinau nuo ko pradėti, ar nuo besišypsančių ir puikiai savo darbą išmanančių padavėjų ar nuo tiesiog meno kurinių kuriuos tą vakarą teko ragauti. Smagu turėti tokį restoraną Vilniuje kur viskas tiesiog tobulą:)

Saulė

Medininkai nuo seno garsėja kaip vienas geriausių restoranų mūsų senamiestyje, tačiau restoraną ypač pagyvina nuostabus aptarnaujantis personalas, kuris net ir pavargęs sugeba šypsotis ir dovanoti gerą nuotaiką visai dienai. Žinoma negalima nepaminėti ir puikaus maisto,kuris ne tik patiektas labai gražiai, bet yra ir nuostabaus skonio. Taigi džiugu, kad mūsų sostinę puošia toks jaukus ir malonus restoranas, su šauniai dirbančiu personalu jame. Dėkoju už puikų vakarą ir gerą nuotaiką visai savaitei.

Giedrius

Nuostabus restoranas..ypatingai lauko kiemelis!!! O jau kai dar gyva muzikyte tai is vis.. apie maista tai nznau ar kur skaniau ka esu ragaves.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje