Tarzano skrydis per Nemuną nuotykių parke „ONE“

1 2 3 4 5 (1)
Druskininkai
1 asm.

8,69 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Ant Nemuno upės kranto įkurtas nuotykių parkas kviečia visus, neabejingus aktyviam poilsiui ir turiningam laisvalaikiui gamtoje. Ekstremalų mėgstamiausia trasa – „Tarzano skrydis per Nemuną“, kurį siūlome išbandyti ir Jums. Tai unikalus, daugiau nei 400 metrų ilgio skrydis virš didžiausios Lietuvos upės. Čia Jums neprireiks fizinės ištvermės, tik drąsos pasiryžti skrydžiui dangumi svaiginančiame aukštyje!

Vieta

Druskininkai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

20 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Kita informacija

Rekomenduojamas amžius – nuo 14 m.Klientų atsiliepimai (4)

Tomas

Isties labai smagiai praleidau laika, Tarzano skrydis neapvyle, buvo smagu. Manu sugrisiu pas jus ir isbandysiu visa trasa.

Justina

Dovana likau labai patenkinta, įspūdžiai liks visam gyvenimui! Pats skrydis buvo naujas niekur nepatirtas potyris, tagi jokių priekaištų tikrai neturiu, vien teigiamos ir malonios emocijos. Nemanau, kad pati būčiau bandžiusi bandyti ką nors panašaus, taigi dėkoju Jums, jog siūlote tokio pobudžio dovanas.

Žygimanto mama

Ačiū už sūnaus išbandymą. Iki kito gero laiko!

Ponas Bynas

Skrydis per Nemuną išgąsdino ir tuo pačiu labai pakrovė. Tikras siurprizas, nes tikėjausi paprastesnių įspūdžių.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje