Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Šuolis parašiutu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Šuolis parašiutu

Šiauliai
1 asm.

70 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Šuolis parašiutu - puiki pramoga aukščio, adrenalino ir nuotykių mėgėjams bei unikali galimybė nugalėti vieną iš didžiausių žmogaus baimių – aukščio baimę. Prieš šuolį Jūsų laukia išsamus instruktažas bei praktinės treniruotės ant žemės. Lėktuvu pakilę į padangę savarankiškai šoksite iš 1300 m aukščio. Parašiutas išsiskleis vos tik iššokus iš lėktuvo, todėl Jums nereikės rūpintis jo išskleidimu. Apie šį nuostabų nuotykį Jums primins pirmojo šuolio diplomas.

Vieta

Šiauliai

Apranga

Sportinė apranga ir avalynė.

Trukmė

Teorinis kursas bei treniruotės ant žemės truks 3-4 val. Nusileidimo parašiutu trukmė apie 7 min.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo balandžio iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Iki 14 m. asmenys į šuolį privalo atvykti kartu su vienu iš tėvų (globėju), 14-16 m. asmenys su savimi privalo turėti raštišką tėvų (globėjų) leidimą.

Nerekomenduojama šiuo būdu pramogauti asmenims, turintiems sveikatos sutrikimų, sergant ligomis, galinčiomis turėti įtakos asmens galimybėms ekstremaliai sportuoti.

Pramogos dalyvis turi sverti bent 40 kg., asmens svoris su apranga neturi viršyti 120 kg.


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Giedrė

Labai šaunus kolektyvas, maloni aplinka, bei nuostabūs pojučiai! <3

singaudas

viskas buvo super sutikimas instruktorius na aisku pats suolis diplomu iteikimas kaip pirmokam nes pirmas suolis tikrai verta

Aurimas

Lb patiko intruktoriai lb gerai apmoke ir padejo tinkamai nusileisti.super dovana :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje