Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Šokolado fondiu

(2)
Vieta
Klaipėda
Dalyviai
2-4
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

13 €

Į krepšelį

Šokolado fondiu - tai mažytė šventė, panardinanti į saldžiausias smaližių svajones. Pasaldinkite vakarus šokoladiniais skoniais ir kvapais. Su brangiu žmogumi jaukioje kavinukėje skambant ramiai muzikai pamirškite rūpesčius mirkydami karštame šokolade džiovintų vaisių skilteles…

Vieta

Klaipėda

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

2-4 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

„Moderatas“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (37)

1 2 3 4 5 6 7 8

Skaistė

Negaliu pasakyt nei vieno blogo žodžio.

Jurate

Dovana is tikruju buvo puiki, originali ir skani. Taip pat patiko, kad dovanu kuponas ilgai galiojo ir buvo nesudetinga juo pasinaudot.

Aleksej

Esame labai patenkinti šia dovana ir maloniai nustebinti. Mums begalo patiko vėšęti pas jūs, viskas buvo labai gražu ir skanu. Aptarnavimas taip pat buvo aukštame lygyje.Esame dėkingi už tokią progą paraguti tokio gardaus ir skanaus šokolado fondiu.

Laura

Man ir mano draugui patiko pasimegauti dziovintu vaisiu ir karsto sokolado deriniu. Butu dar geriau, jei nepriklausomai nuo miesto butu galima pasirinkti su kuom butu patiekiamas "Sokolado fondiu", nes vasara tikrai labiau noretusi svieziu vaisiu, o ziema galbut puikiai tinka ir dziovinti. Ne visada yra galimybe nuvaziuoti i kita miesta vien del to, kad pasimegauti "Sokolado fondiu". Visa kita buvo labai puiku ir tikimes, kad dar teks pasidziaugti Jusu teikiamomis pramogomis.

Solveiga

Buvo labai smagi pramoga, jauki atmosfera, puikus aptarnavimas. Butinai reikia isbandyti tokia pramoga: ir skanu ir malonu :)

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: