Skrydis skraidlente „FlyBoard“ dviem

1 2 3 4 5 (0)

Skrydis skraidlente „FlyBoard“ dviem

Įveikite ekstremalius išbandymus drauge!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Norite skristi virš vandens? Išmėginti šį tą itin ekstremalaus? Pasijusti tikrą energijos pliūpsnį? Kartu su draugu, drauge, mylimąją ar mylimuoju šokite ant skraidlentės ir sklęskite virš vandens su „FlyBoard“! Skraidlentė - įdomus įrenginys, kurio apačioje įtaisyti galingi reaktyviniai vandens pūstuvai, kurie pakelia žmogų virš vandens į orą. Įsispyrus į specialią įrenginio avalynę bandysite manevruoti ore ir vandenyje, o galingų variklių galią kontroliuoti padės profesionalūs instruktoriai. Sklęsite virš vandens ir jausitės lyg turėdami ypatingų galių! Vandens purslai, įdomi patirtis ir ekstremalūs potyriai - tai „FlyBoard“!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Trumpas instruktažas apie įrenginį ir jo valdymo principą;
  • Šalmas, gelbėjimo liemenė, hidrokostiumas;
  • Skrydis skraidlente „FlyBoard“.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ši pramoga bus puiki dovana ekstremalaus laisvalaikio entuziastams, kurie negali įsivaizduoti laisvalaikio, be aktyvių pramogų!

Padovanokite greitį, adrenaliną ir naujus potyrius! 


Vieta

Utena

Apranga

Turėkite maudymosi aprangą.

Trukmė

20 minučių.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Jei turite širdies, kraujospūdžio sutrikimų, patirtų traumų ar kitokių sutrikimų susijusių su kūno judesių kontrole, paslaugos rinktis nerekomenduojame. Už saugų elgesį vandenyje ir virš jo atsakote patys.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje