Safaris keturračiais „Dvarų žiedas“

1 2 3 4 5 (2)
Kviečiame atrasti keturračius motociklus ir panaudoti juos puikiam laisvalaikio praleidimui bei pažintinėms kelionėms, aplankant žymiausias Ukmergės krašto paveldo grožybes. Safario metu aplankysite Siesikų, Taujėnų bei Antano Smetonos dvarus, turėsite unikalią galimybę pabuvoti A. Smetonos gimtinėje ir jo vardo pradžios mokykloje – muziejuje bei grožėsitės Taujėnų dvaro parku. Išvykos į gamtą keturračiu leis bent trumpam pamiršti miesto įtampą, atsipalaiduoti, fiziškai ir dvasiškai pailsėti. Jums siūlome mėgautis grynu oru, vaizdinga aplinka, vėju ir laisve atrandant naujus kelius.

Vieta

Ukmergė

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė. Nepamirškite, kad galite išsitepti.

Trukmė

5-6 valandos (apie 100 km).

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Pasiūlymas skirtas dviems asmenims, važiuojant ant vieno keturračio. Kelionės metu Jus lydės profesionalus instruktorius. Vairuoti gali tik asmenys, turintys vairuotojo pažymėjimą. Keturračio vairuotojui už nugaros gali sedėti vaikai, turintys 12 metų.Klientų atsiliepimai (1)

Ramūnas

Tikrai gera pramoga, važiavom dvarų žiedą. Viskas patiko.

Ramūnas

Tikrai gera pramoga, važiavom dvarų žiedą. Viskas patiko.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje