Rytinis skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų

1 2 3 4 5 (1)
Vilnius, Trakai
1 asm.

89 € 99 € -10%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Rytinis skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų

Sutikite rytą danguje!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Skrydis oro balionu yra pramoga, kurią būtina išbandyti bent kartą gyvenime. O daugelis, kurie jau yra stebėję miestą iš padangių, drąsiai teigia: „Būtinai skrisiu dar kartą!“. Šį kartą siūlome ypatingą skrydį oro balionu! Pasimėgaukite kvapą gniaužiančiais vaizdais virš Vilniaus arba Trakų ankstų rytą! Pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį oro balionai kyla ryte, tarp 5 - 8 valandos ryto, kai tik pateka saulė. Pradėkite dieną kartu su daugiau nei dešimtmetį Lietuvos padanges skrodžiančiais „Hot Air Lines“ oreiviais ir išskirtinais įspūdžiais. Po skrydžio Jūsų lauks smagios krikštynos bei skrydžio diplomai, kurie primins šį nuostabų nuotykį. Pamatykite kaip bunda miestas ir gamta iš paukščio skrydžio!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Pasiruošimas skrydžiui;
  • Skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų;
  • Oreivių krikštynos ir skrydžio diplomai;
  • Specialus aviacinis draudimas.


Kam skirta ši pramoga?

Rytinis skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų yra skirtas visiems, kurie nori pamatyti bundantį miestą iš aukštai.

Padovanokite nepamirštamus įspūdžius!


Vieta

Vilnius, Trakai

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę. Avalynė storu padu.

Trukmė

1 valandos skrydis (3-4 valandos su pasiruošimu).

Dalyviai

1 asmuo. Skrendama 6, 8 arba 16 vietų oro balionu.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Prieš pat skrydį ir skrydžio metu draudžiama rūkyti bei vartoti alkoholinius gėrimus.

Skrydžio metu draudžiama naudotis aštriais ir stikliniais daiktais. 

Jaunesni nei 16 metų asmenys turi būti lydimi suaugusiojo ir skristi vieni negali. Skristi negali vaikai, kurių amžius iki 7 metų ir tie, kurių ūgis mažesnis nei 1 m. 10 cm.

Skrydžiai pradedami nuo 5 iki 8 valandos ryto.Dovanų eksperto įspūdžiai

Magdalena

Nuostabi patirtis! Nesvarbu kokia šventė bebūtų, tokia dovana puikiai tiks visiems. Tai saugi, linksma, neįpareigojanti pramoga, kuri palieka tik šypsenas ir geras emocijas.


Nors keltis reikėjo tikrai anksti (balioną pradėjome pūsti dar prieš 6 valandą ryto), jaudulys ir nenumaldomas laukimas leido lengvai pabusti. Pakilimo vietoje vieni stebėjo, kiti padėjo oreiviams pūsti balioną. Akyse matėme, kaip iš medžiagos kalno susiformavo didelis, karštu oru pripildytas balionas. Švelniai pakilus į orą grožėjomės bundančiu Vilniumi, nuostabiomis žaliomis erdvėmis, skrodėme medžių viršūnėmis. Įlipimas ir išlipimas iš oro baliono krepšio buvo išties smagus: įlipant atsigulėme paverstame krepšyje ir besipūsdamas balionas mus pastatė ant kojų, o nusileidžiant pilotas išleidinėjo orą ir saugiai, bet labai smagiai, krepšys atsigulė ant žemės kartu su mumis.


Pakylėtą nuotaiką kūrė ir oro baliono pilotas bei kiti oreiviai, kurie labai daug papasakojo apie šią skraidymo priemonę, technikas ir patirtį. Jautėmės saugiai ir tikrai nebuvo baisu! Pakilimas yra švelnus ir nepastebimas, o pats skrydis nebuvo baisus net aukščio prisibijantiems keleiviams.


Rytinio skrydžio privalumas - ne tik miestas, bet ir gamta bunda, dėl to girdėjome čiulbančius paukščius, lojančius šunis ir net gi stirną, kuri įstabiai žvelgė į mūsų balioną, o vėliau grakščiai nustriksėjo miško link. Nusileidus lygioje vietovėje oreiviai atliko krikšto ceremoniją, kuri puikiai užbaigė gražią dienos pradžią.


Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Nauja patirtis ir nuostabūs vaizdai;
  • Įdomus pramogos procesas (nuo baliono pūtimo iki jo išleidimo);
  • Oro baliono pilotai - įdomus ir linksmi žmonės, kurie Jus supažindins su oro balionu ir jo istorija.

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje