Trijų dienų poilsio programa „Šiltoji lagūna“

1 2 3 4 5 (0)

Trijų dienų poilsio programa „Šiltoji lagūna“

Pabėkite nuo kasdienybės!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Siūlome Jums pasidžiaugti šiltu ir jaukiu poilsiu! Pačiame Druskininkų centre įsikūręs viešbutis „Pušynas“ kviečia Jus palikti rutiną ir leistis į trumpas, ramias atostogas tik dviese. Rytais skanausite pusryčius viešbučio restorane, vėliau atsipalaiduosite viešbučio SPA centro garinėje pirtyje bei sūkurinėje vonioje. Be to, mėgausitės karštų akmenų masažu, kuris bent trumpam nuneš Jūsų mintis į egzotiškus kraštus ir įkvėps naujų jėgų! Šios atostogos leis nieko netrukdomam pasidžiaugti savo mylimo žmogaus kompanija ir pamiršti visus rūpesčius!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • 2 nakvynės standartinio tipo kambaryje;
  • 2 pusryčiai viešbučio restorane;
  • 1 val. SPA centre (cokolinis viešbučio aukštas), garinės pirties ir sūkurinės vonios komplekse;
  • SPA kompleksas „Šiltoji lagūna“ (1 val.): 1 Negyvosios jūros vandens vonia ir 1 karštų akmenų masažas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ši poilsio programa skirta visiems, norintiems pamiršti apie darganą bei šaltį ir pasimėgauti ramaus poilsio savaitgaliu.

Atgaukite jėgas!


Vieta

Druskininkai

Apranga

Turėkite maudymosi aprangą, šlepetes bei rankšluostį.

Trukmė

2 nakvynės.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Iš anksto rekomenduojame užsisakyti romantišką vakarienę iš trijų patiekalų su vyno taure. Kaina asmeniui 12 €. Apsistoję viešbutyje gausite: 10% nuolaida Druskininkų vandens parko bilietams; 10% nuolaida Druskininkų miesto gydyklos paslaugoms; 10% nuolaida ONE nuotykių parko bilietams; 10% nuolaida Druskininkų slidinėjimo trasoje “Snow Arena“. Druskininkų kurorto mokestis (1 eur/asm. už nakvynę) neįskaičiuotas. Asmenims iki 18 m. mokestis netaikomas.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje