VIP diena su Formulės bolidu Kačerginės Nemuno žiedo trasoje

1 2 3 4 5 (0)

LaisvalaikioDovanos.lt Jums suteikia unikalią galimybę pasivažinėti Formulės bolidu - tai analogų Lietuvoje neturintis automobilis!

Važiavimai Formule bus vykdomi iš anksto su Jumis suderintu laiku ir bolidas į trasą bus atgabentas specialiai tik Jūsų kompanijai! Jums priklausys net 20 važiavimų!

Pilnas Formulės bolido modelis - Formula Renault-Tattus. Šis modelis atitinka F3 reikalavimus ir buvo gaminamas specialiai Formula Renault serijos lenktynėms. Vakarų Europoje šiuo bolidu lenktyniavo ir į Lietuvą pargabeno auto sporto legenda - Darius Jonušis. Važiuodamas šiuo bolidu Darius Jonušis iškovojo Lietuvos čempiono vardą!

Šiuo metu Formulės bolidas modifikuotas pagal specialų užsakymą ir jame atsiradus vieta keleiviui. Tad siūlome patogiai įsitaisyti keleivio sėdynėje ir patirti šio automobilio galią bei kraują užtvindyti adrenalinu Kačerginės Nemuno žiedo trasoje, kuria skriesite net 210 km/h greičiu!

Nepraleiskite progos išbandyti unikalią pramogą Lietuvoje kartu su savo draugų kompanija!


Vieta

Kaunas

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga. Avalynė lygiu padu.

Trukmė

Visos pramogos trukmė 5-6 val. (su 1 val. pertrauka). Jums priklausys 20 važiavimų. 1 važiavimo metu nuvažiuosite 10 km. (3 ratai).

Dalyviai

1-20 asmenų.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Keleivio ūgis turi būti ne didesnis nei 190 cm, o svoris iki 100 kg.

Formulės bolidu gali važiuoti asmenys nuo 18 metų amžiaus.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje