Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Plaukiojimas sportiniu „Kawasaki“ vandens motociklu šešiem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Plaukiojimas sportiniu „Kawasaki“ vandens motociklu šešiem

Elektrėnai
1-6 asm.

120 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
120 €

Plaukiojimas sportiniu „Kawasaki“ vandens motociklu šešiem

Skriek vandens paviršiumi!

Kuo ypatinga ši parmoga?

Siūlome Jums ir Jūsų bičiulių kompanijai išbandyti profesionalaus sportinio „Kawasaki“ vandens motociklo galimybes! Ši pramoga - tikras adrenalino užtaisas: šis visame pasaulyje vertinamas žvėris leis Jums išvystyti net 80km/h greitį, pašokti virš vandens ar pasinerti! Ypač manevringas ir galingas vandens motociklas garantuos ekstremalius pojūčius ir pačias geriausias emocijas!

Kas sudaro pasiūlymą?

  • Trumpas instruktažas;
  • Plaukiojimas sportiniu „Kawasaki“ vandens motociklu (pramogos dalyviai plaukia pasikeisdami).


Kam skirta ši pramoga?

Šis pasiplaukiojimas tiks kiekvienam greičio bei aštrių pojūčių mėgėjui.

Pasiruoškite neužmirštamiems įspūdžiams!


Apie dovaną

Vieta

Elektrėnai

Apranga

Turėkite maudymosi aprangą.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1-6 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti).


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (4)

Alex

Very cool experience, the next day I discovered aches in muscles I didn't know I had! But seriously, the challenge was tough but rewarding, getting up and going on your knees was fun, trying to stand and master the turns another thing altogether... I would definitely recommend it and despite the lousy weather we had it made for a great day out.

Linas

Guliu lovoje, rasau jums emaila ir vos pajudinu pirstus, nu viska skauda.Nerealiai pasiplaukiojom! Ziauriai gerai. Esu be galo patenkintas, kad nors ir nedaznai, bet dar pasitaiko isbandyti nauju pramogu ir sitokiu geru.Tikrai rekomenduosiu visiems ir plauksiu dar. Reikia pramokt geriau pries freestylinima ;) Vieta ne ypatinga, su oru nepasiseke, bet vanduo, azartas ir greitis viska atpirko.

Mindaugas

Deja po sestadienio baliuko ir tik ka po ligos nebuvau geriausios formos, nepaisant to įspūdžių ir adrenalino užteko.Kai Moletu keliu atsisukau į Vilniu ir paspaudžiau "gazą" tada supratau kokia neįdomi yra transporto priemone automobilis su 4 ratais, ABS, ESP, TRC, 8 airbag'ais ir kitais stabilizuojančiais navarotais :) Man tas mocas kaip neprajodinetas mustangas ir jaučiu kad pabandysiu aš jį sutramdyti oi dar ne kartą...

Edzka

Jau seniai neteko išbandyti kažko panašaus. Tiksliau labai panašu buvo, kai aš dešimties metų užlipau ant senelių arklio be balno ir be pavadžių :)))) Tėtis sakė tvirtai laikytis už karčių. Viskas buvo gerai iki kol tas arklys pasibaidė... Na, šitas motociklas bent pavadį turėjo :) superinė adrenalino dozė noriu DDDAAAARRRR!!!!!!!!!!!!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje