Naktinis pramogavimas dviems „ONE nuotykių parke“

1 2 3 4 5 (0)
Druskininkai
2 asm.

36,49 €

Į krepšelį

12 mėn. galiojimas
10+ metų patirtis
Kainos garantija
Pakeitimo garantija

Druskininkuose, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs „ONE nuotykių parkas“ siūlo Jums neįprastai praleisti laiką gamtoje. Pasirinkę vieną iš dešimties trasų, sudarytų iš daugiau nei 130 rungčių (iš kurių virš 30 skrydžių iš medžio į medį, net 4 skrydžiai per Nemuną), instruktoriaus padedami pakilsite į specialiai medžiuose įrengtas aikšteles, kurios žymės Jūsų starto pradžią. O jūsų pramogas vainikuos „ONE nuotykių parko“ pasididžiavimas – „Tarzano skrydis per Nemuną“ . Tai unikali, daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.

Vieta

Druskininkai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.Klientų atsiliepimai (4)

Martynas

Labai noriu dar! Klasiokas su manim susilažino, kad pereis juodąją trasą ;]

Vilius

„ONE nuotykių parkas“ - visiskai nesveika ir nereali poilsio vieta! Laipiojome gal 3 valandas, pavargome, vakare išsikepėme šašlykų vieoje ir dar desertui pralėkėme virš Nemuno! Rekomenduoju, geras kolektyvas ir nuotaika.

Luka

Kažkam iš Jūsų instruktorių tai tebuvo sekundės sprendimas. 10 minučių darbo. O mažo berniuko širdelei - nuotykis užpildantis visas istorijas. Visi maži draugai žino, visi seneliai girdėjo, visoms auklėtojoms ir auklytėms jau pabodo..:) "Jis per gimtadienį SKRIDO!"

Odeta

Su bendradarbiais čia turėjome kolektyvo dieną, rungtyniavom per teambuildingą, baisiausi buvo prizai :)) šuolis virš Nemuno :)) Įspūdžiai, nepasikuklinsiu, visam gyvenimui.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: