Skrydis motorizuota skraidykle virš Klaipėdos apylinkių

1 2 3 4 5 (2)
Įsimintini įspūdžiai užvaldys Jus skriejant su motorizuota skraidykle virš vakarų Žemaitijos lygumų! Pro ausis švilpiantis vėjas, šalia praskrendantys paukščiai ir prieš akis atsiveriantys nuostabūs Minijos vingiai.. Skraidyklė, tai specifinė transporto priemonė, turinti lėktuvo ir parasparnio bruožų, o viena iš svarbiausių jos ypatybių – atvira kabina, kuri Jums atvers plačius peizažus ir leis pamatyti kerinčių vaizdų! Kviečiame Jus į dar nepatirtas lenktynes su paukščiais!

Vieta

Klaipėda

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

10 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje