Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Laipiojimas uolomis dviems klube „Montis magia“

(0)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
2
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

12,16 €

Į krepšelį

Laipiojimas uolomis dviems klube „Montis magia“

Pasijuskite tarsi alpinistas!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote įdomaus ir aktyvaus būdo praleisti laisvalaikį? Laipiojimas uolomis - dinamiškas, ne tik visą kūną, bet ir protą, reakciją bei pusiausvyrą lavinantis užsiėmimas. Norint mėgautis laipiojimu uolomis, nebūtinos ypatingos žinios ar įranga - patyrę instruktoriai Jus supažindins su pradmenimis bei kiekvienam pagal fizinį pasiruošimą ir galimybes atras tinkamą užduotį, o Jūsų saugumą užtikrins stori čiužiniai. Pajusite Jus apimantį sportinį azartą ir galėsite stebėti, kaip, su instruktorių pagalba, tobulėjate tiesiog akyse!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Laipiojimas uolomis klube „Montis magia“ dviems asmenims.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Ši pramoga skirta kiekvienam, norinčiam pramankštinti kūną bei protą ir laiką kartu su brangiu žmogumi praleisti linksmai bei aktyviai.

Kviečiame išbandyti!

Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga. Avalynė bus duota.

Trukmė

1 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

„Montis magia“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (20)

1 2 3 4

Justina

Laipiojimas tikrai mum paliko įspūdi, nors jeigu atvirai tai šiektiek buvo sudėtinga rasti, nes esu ne iš Vilniaus ir šiektiek išgasdino aplinka kurioje viskas vyksta, manėme gal ne ten pataikėme, bet kai pradėjom laipioti visa aplinka buvo nebesvarbu, pasinėrėme į pramogą. Darbuotojai taip pat labai draugiški, bendraujantys - parodė, pamokino. Taigi pramoga tikrai paliko įspūdį. Tikimės, kad dar teks sugrįžti.

Marina

Laipiojimas mums labai patiko, tik pirmas ispūdis buvo truputi nelabai geras. Nuomojamų batų tvaikas skendė ore,  tačiau po kažkurio laiko pripratome ir nekreipėme dėmesio. Tačiau viską paėmus - labai geras laisvalaikio praleidimas.

Rūta

Labai patiko laipioti, buvom tik dviese su drauge ir du prižiūrintys vaikinai. Tai pravedė visą pradinę mankštą, vėliau sušildė rankas ir leido laipioti. Apsibandėme, bet nelabai sekėsi, tada tie treneriai pamokė, kaip reikia paskirstyti svorį, įtampą ir kaip taisyklingai lipti. Va tada prasidėjo linksmumas :) po laipiojimo dar paprašė pratampyti rankas, kas kitą dieną neskaudėtų ir palinkėjo gero kelio namo.. :) nu šaunus aptarnavimas ir šauni pramoga :)

Aleksandras

Mes gerai praleidome laiką, buvo įdomu, kadangi tai buvo naujas ir neišbandytas dalykas. Prižiūrėtojas trumpai pristatė, davė patarimų, paaiškino kas su kuo valgoma. Išmėginom jėgas, susipažinom su tokio sporto ypatumais. Trumpai drūtai, likom patenkinti pamėginę, nes kol nepamėginsi, nesužinosi kas tai per daiktas.

Alma

''Laipiojimas olomis'' yra idomi pramoga. tikrai labai patiko, tik gal siek tiek maza erdve, o siaip viskas puiku :)

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: