Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Pramogavimas dviems nuotykių parke „Tony Resort“

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Pramogavimas dviems nuotykių parke „Tony Resort“

Trakai
2 asm.

26 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
26 €

„Tony Resort“ nuotykių parke įrengti aštuoni skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožai. Nuotykių parke rasite unikalią trasą - „Žmogus voras“, šioje trasoje patiriamas ypatingas jaudulys, kadangi visos kliūtys įveikiamos be apsaugos diržų, o praradus pusiausvyrą pramogautojus gelbsti 700 kvadratinių metrų tinklas, įrengtas po kliūtimis. Didelis malonumas laukia draugų, kurie kartu įveiks dvi lygiagrečias trasas ir užbaigs kelionę vienu metu skrisdami 200 metrų ilgio lynais. Drąsiausi ir ištvermingiausi galės mėgautis „Juodąja“ trasa, o laisvas kritimas iš 4 metrų aukščio, atliekant didįjį Tarzano šuolį, suvirpins net pačių drąsiausių širdis.


Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Kita informacija

Į trasas leidžiama lipti vaikams, kurių ūgis ne mažesnis nei 110 cm, visus iki 18 m. jaunuolius turi lydėti suaugusieji.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Linas

Turbūt senstu...labai bijojau!!!

Buvo labai faina, bet tuo pačiu ir gėda. Trasos pabaigoje reikėjo šokti nuo medžio kaip Bungee. Kaupiausi mažas vaikas, o jei tiksliau tai vaikai ėjo pro šalį ir juokėsi...man juokinga nebuvo. Įveikus savo savisaugą įspūdžiai buvo pasakiški. Vieną kartą BŪTINAI IŠBANDYKITE VISI

1
Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje