Pramogavimas dviems nuotykių parke „Tony Resort“

1 2 3 4 5 (3)

„Tony Resort“ nuotykių parke įrengti aštuoni skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožai. Nuotykių parke rasite unikalią trasą - „Žmogus voras“, šioje trasoje patiriamas ypatingas jaudulys, kadangi visos kliūtys įveikiamos be apsaugos diržų, o praradus pusiausvyrą pramogautojus gelbsti 700 kvadratinių metrų tinklas, įrengtas po kliūtimis. Didelis malonumas laukia draugų, kurie kartu įveiks dvi lygiagrečias trasas ir užbaigs kelionę vienu metu skrisdami 200 metrų ilgio lynais. Drąsiausi ir ištvermingiausi galės mėgautis „Juodąja“ trasa, o laisvas kritimas iš 4 metrų aukščio, atliekant didįjį Tarzano šuolį, suvirpins net pačių drąsiausių širdis.


Vieta

Trakai

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 val. 30 min.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Stipriai lyjant ar žaibuojant paslauga neteikiama.

Kita informacija

Į trasas leidžiama lipti vaikams, kurių ūgis ne mažesnis nei 110 cm, visus iki 18 m. jaunuolius turi lydėti suaugusieji.Klientų atsiliepimai (1)

Linas

Turbūt senstu...labai bijojau!!!

Buvo labai faina, bet tuo pačiu ir gėda. Trasos pabaigoje reikėjo šokti nuo medžio kaip Bungee. Kaupiausi mažas vaikas, o jei tiksliau tai vaikai ėjo pro šalį ir juokėsi...man juokinga nebuvo. Įveikus savo savisaugą įspūdžiai buvo pasakiški. Vieną kartą BŪTINAI IŠBANDYKITE VISI

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje