Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Kiniškas veido masažas „QI ANMO“

(0)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

22,50 €

Į krepšelį

Kiniškas veido masažas

Pasirūpinkite savimi!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Pasilepinkite rytietiška grožio valandėle! Patyrusi kosmetologė Jums atliks kinišką veido masažą, kurio metu, švelniai stimuliuojant tam tikrus taškus, bus stangrinama Jūsų veido oda, o kūnas pasiners į visišką atsipalaidavimą. Ypač ilgai jaunatvišką grožį išsaugančioms kinėms yra įprasta kas savaitę ar bent kelis kartus per mėnesį pasilepinti veido masažu, kuris palaiko odos stangrumą, lygumą, neleidžia susidaryti raukšlėms – tai yra viena iš jų grožio paslapčių. Niekas taip neatgaivins pavargusios veido odos kaip masažas: tai nuostabi procedūra kiekvienai moteriai, po kurios ne tik jausitės puikiai pailsėjusi, tačiau ir galėsite džiaugtis puikia odos išvaizda.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Kiniškas veido masažas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam pasilepinti ramybės ir grožio valandėle.

Dovanokite amžiną grožį!

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Kinų masažo ir grožio centras „QI ANMO“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (3)

1

Ilona

Neseniai gimtadienio proga iš vyro gavau šį puikų pasiūlymą Kiniškas veido ir kaklo masažas, buvau labai nustebinta, o kai nuvykau pasimėgauti procedūra likau ir labai labai patenkinta! Įspūdį paliko ne tik maloni aplinka ir personalas, bet ir nepakartojantis kiiniškas masažas :)

Ingrida

Esu išbandžiusi ganėtinai nemažai masažų, bet kai gavau dovaną kinišką masažą, labai apsidžiaugiau – šitokio masažo nebuvau bandžiusi. Negaliu pasakyti, kad šis masažas kažkuo labai išskirtinis (čia turbūt kadangi daug ką išbandžiusi, išlepau J), bet tikrai drąsiai galiu rekomenduoti jį kitiems. Kas man patiko: salono aura – ramu, maloni ir dėmesinga administratorė, niekas tavęs nekalbina, jautiesi labai komfortiškai, kambaryje, kur atliekama procedūra maloniai šilta, groja rami muzika, negirdi triukšmo ir pan. Tikrai puikus atsipalaidavimo būdas – o ko daugiau reikia, kai visi tik skuba, lekia… Visuomet po masažo pagalvoju – reikia bent jau kartą per mėnesį save pasilepint masažu. Deja, ne visuomet pavyksta – bet kai gauni dovanų... manau, jog malonesnės dovanos ir būti negali :)

Ingrida

Aš išbandžiau veido, kaklo, galvos masažą. Iš tiesų esu tikrai labai patenkinta procedūra, tad pabandysiu viską papasakoti plačiau.

Malonu tai, jog saloną radau gana lengvai, iškart įėjus į kiemelį. Atėjau į grožio saloną 10 min. anksčiau. Administratorė maloniai pasitiko, pasakė, kokia masažistė man atliks procedūrą. Kadangi reikėjo keletą minučių palaukti, administratorė pasiūlė arbatos. O po minutėlės kitos buvau pakviesta į kabinetą.

Saugumo sumetimais, masažistės paprašiau, kad neišteptų su aliejumi plaukų (kalbėjome angliškai) – mano noras tikrai buvo įvykdytas. Procedūra truko 1 valandą. Masažas iš tiesų atsipalaidavo, veido oda atsigavo. Į procedūrą įėjo ir kaukė, tad oda po jos buvo labai labai švelni – net nesinorėjo vakare praustis J

Kas truputį, tarkime, buvo minusiukas, tai procedūros trukmė. Mano manymu, 1 valanda veidui yra truputį per daug. 45 minutės, manau, būtų pats tas. Veido oda tikrai pailsėjo, bet buvo momentų, kai veidui dėmesio buvo per daug.

Procedūros metu patiko tai, kad masažistė manęs nekalbino, elgėsi maloniai – iš tikrųjų leido pailsėti. Nes kartais būna, kad ateini į saloną darytis kokios nors procedūros ir dažnai pavargsti nuo pačios specialistės per didelio dėmesio, kalbėjimo ir panašiai.

Tad iš tikrųjų visoms rekomenduočiau išbandyti kiniškus masažus - procedūros kokybė pilnai atitinka kainą ir labai esu dėkinga sesei, kuri man ir padovanojo šį kuponą :)

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: