Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje dviem

Vilnius
2 asm.

30 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje dviem

Atraskite spalvingą teatro pasaulį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Praleiskite nepamirštamą vakarą „Keistuolių teatre“! „Keistuolių teatras“ - pirmas nepriklausomas profesionalus Lietuvos teatras, vaidinantis vaikams ir suaugusiems. Teatro kūrybinė grupė nebijo laužyti klasikinių muzikos, literatūros, teatro ir kino žanrų rėmų. Aktoriai patys kuria dainas, rašo originalius scenarijus, perpintus subtilaus humoro ir autoironijos gaidele. Vengdamas visko, kas nuobodu ir banalu, teatras stengiasi nutiesti žiūrovui spalvingą kelią iš nuostabios vaikystės į keistą suaugusiųjų pasaulį: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt..." Su šiuo dovanų kuponu galėsite pasirinkti bet kurį spektaklį iš „Keistuolių teatro“ repertuaro.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas „Keistuolių teatro“ spektaklyje dviem.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam teatro mėgėjui.

Dovanokite ypatingus įspūdžius!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus į Jūsų pasirinktą spektaklį galėsite atsiimti prieš pat spektaklį. Vasarą spektakliai nerodomi.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

Kiti pasiūlymai

24434

Klientų atsiliepimai (14)

Asta

Keistuoliu teatras visada gera dovana

Jolanta

Keistuoliai visada puikūs:)

Olga

Labai patiko. Puikus spektaklis

Dovilė

Tai yra nepakartojamas teatras, į kurį norisi gryžti kaip i savo namus. Nors buvau tik viename spektaklyje "Paskutiniai Bremeno Muzikantai" paliko tikrai nuostabų įspūdį, į ši spaktakli eičiau nors ištisus metus, ištisas savaites, ištisas valandas. kiekvieną dieną žriūriu filmus, klausausi dainu..Šis teatras pats geriausias! :)

Sonata

sveiki, tai patys nuostabiausi spektakliai, šilti, nenuspėjami. Juos išsižioję stebi ir vaikai ir suaugusieji. Vieną pažiūri, sakai puikus, kitą - nuostabus ir taip visada... Štai jau baigiam peržiūrėti visą repertuarą. Po kiekvieno spektaklio norisi bilietus pirkti ir dovanoti kitiems. Sveikatos ir jėgų visam Keistuolių kolektyvui! Ačiū!

1 2 3
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje