Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Karštų akmenų masažas „Ti Amo“

(0)
Vieta
Vilnius, Trakai
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

46,34 €

Į krepšelį

Jeigu renkate dovaną artimajam, kuris paskutiniu metu patiria daug streso, jaučia emocinę ir fizinę įtampą, karštų akmenų masažas – tikslingiausias pasirinkimas. Nugludinto paviršiaus, vulkaninės kilmės, bazaltiniai akmenys turi unikalią savybę savyje išlaikyti šilumą, kurią masažo metu perduoda giluminiams raumenų audiniams, taip juos atpalaiduoja ir paskatina mikrocirkuliaciją. Akmenys dėliojami ant refleksogeninių zonų, todėl stimuliuojami energetiniai kūno centrai, kurie atstato prarastą vidinę pusiausvyrą.

Vieta

Vilnius, Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Klientų atsiliepimai (4)

1

Monika

Karštų akmenų mazažas buvo kur kas geresnis nei tikėjaus :) Labai patiko malonus aptarnavimas, pats masažas buvo labai geras, idomus dar nepatirtas pojūtis, tad manau, kad tikrai rekomenduočiau šią dovaną kitiems, ypač ji turėtų patikti merginoms ir moterims :) O po masažo buvau pavaišinta labai skania žaliąja arbata :)

Vilija

Apsirupinau energijos ir puikios savijautos atsargomis . Rekomenduoju visiems.

Rūta

"Karstu akmenu masazas" buvo nuostabus ir as tokios atgaivos kunui ir sielai nesitikejau. Jis buvo atliktas tobulai ir vertas iki paskutinio cento. jausmas buvo toks nuostabus kad net apsakyti sunku : lyg pasakoje pabuvojus ir ant debesu praleistas laikas. aciu zmogui kuris dovanojo ir aciu  grozio namams TI AMO bei masazistei kuri mane "pakele lig debesu".

Giedrė

Karštų akmenų masažas buvo nerealus, tikrai nesitikėjau, kad bus tokiam aukštam lygyjeJ esu isbandžius ne vieno SPA centro masažą, bet šis tikrai pranoko visus – puiki aplinka, atpalaiduojantis kvapas, relaksacine muzika, ir labai gerai savo darba atliko masažistė, buvo gera atsipalaiduoti ir mėgautis . Būtinai pasiūlysiu šią procedūrą ir savo pažystamoms.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: