Karališka nakvynė su viduramžių vakariene ir fotosesija

1 2 3 4 5 (12)

Karališka nakvynė su viduramžių vakariene ir fotosesija

Mėgaukitės išskirtine romantika!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Norite nustebinti mylimą žmogų išskirtiniu poilsiu? Kviečiame Jus praleisti romantišką laisvalaikį Birštone, jaukiame viešbutyje „Sofijos rezidencija“. Nakvosite prabangiame didikų kambaryje, mėgausitės gardžiais pusryčiais ir išskirtine vakariene. Tam, kad malonios viešnagės metu prisiminimai išliktų dar ilgiau, Jūsų laukia ypatinga fotosesija - pagal viduramžių receptus pagamintos vakarienės metu pasipuošite didikų kostiumais ir įsiamžinsite prabangioje aplinkoje. Ramus poilsis ir jaukus laikas, praleistas tik dviese - kas gali būti geriau?

Kas sudaro šį pasiūlymą? 

  • 1 nakvynė prabangiame kambaryje;
  • Viduramžiška vakarienė su didikų kostiumais ir trumpa fotosesija;
  • Pusryčiai jaukiame viešbučio restorane arba kambaryje.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas visoms poroms, norinčioms trumpam atitrūkti nuo rūpesčių ir pasimėgauti vienas kito kompanija.

Dovanokite meilės akimirkas! 


Vieta

Birštonas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 nakvynė.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Į pasiūlymą neįskaičiuotas kurorto mokestis. Norint apsistoti Karaliaus Vytauto ar Barboros Radvilaitės kambaryje, už naktį taikoma 15 € priemoka.Klientų atsiliepimai (3)

Judita

Teko pabūvoti "Sofijos Rezidencijoje", tikrai nuostabi aplinka, puikus aptarnavimas, geras maistas. Įspūdžiai patys geriausi. Pasijutau tikra dama :)

Simonas

Labai patiko viduramziu vakariene ir fotosesija su senoviniais rubais. Labai malonus aptarnavimas Sofijos rezidencijoje! Labai patiko kambarys, kuriame apsistojome! :)

Laima

Be abejo atsiliepimai būtų patys geriausi  aišku buvo truputuką nejauku su tais kostiumais pasirodyti visai viešbučio publikai, bet manyčiau viskas išėjo į gera – svečius pralinksminom, patys adrenalino pasikrovėm, o galiausiai įspūdingas foto gavom, dėl kurių manyčiau tikrai verta atlaikyti tokį išbandymą :) O šiaip labai maloniai nustebino visas aptarnavimas bei pati viešbučio aplinka. Be to, ir pats Birštono miestukas labai nustebimo ir pakrovė daug teigiamų emocijų – toks jaukus, švarus ir ramus – ko daugiau reikia poilsiui   Taigi šiam Jūsų pasiūlymui dedu didelį +.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus