Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Irklavimo pamoka (8 asmenims)

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Irklavimo pamoka (8 asmenims)

Trakai
8 asm.

185,36 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
185,36 €
Jei nė karto nesėdėjote lenktyninėje valtyje, laikas tai išbandyti! Tikra sportinė valtis, išsamus instruktažas, negailintis patarimų profesionalus treneris, visos saugos priemonės - garantuojame smagias akimirkas. Irkluosite Galvės ežere, tad pamatysite ir gražiąją Trakų pilį, Grafo Tiškevičiaus rūmus, pasigėrėsite ežero panorama...

Apie dovaną

Vieta

Trakai

Apranga

Sportinė apranga ir avalynė.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

8 asmenys.

Oro sąlygos

Paslauga teikiama esant palankioms oro sąlygoms. Sezonas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Ši pramoga yra skirta ne jaunesniems nei 14 metų asmenims.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (1)

Rasa

Irkluoti keturvietę/aštunvietę - smagus iššūkis! Tai ne tik irklavimo technikos mokymasis, bet ir puikus komandinis užsėmimas. Tuo pačiu metu reikia ir susikoncentruoti į savo veiksmus valtyje, ir stebėti komandos draugų judesius, ir girdėti trenerio komandas, nes visa komanda turi veikti išvien ir labai darniai. Po tokios treniruotės įspūdžių užtenka ilgam, o darbas ofise irgi tapo smagesnis!

1
Parašykite atsiliepimą

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje