Fotografijos pamoka

1 2 3 4 5 (6)
Vilnius, Kaunas, Klaipėda
1 asm.

25 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Fotografijos pamoka

Atraskite fotografą savyje!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Norite išmokti gražiai ir originaliai užfiksuoti gražiausias gyvenimo akimirkas? O gal manote, jog fotografija – Jūsų svajonių užsiėmimas? Apsilankykite fotografijos pamokoje pradedantiesiems ir atskleiskite savo talentą! Fotografijos kursų metu Jums paaiškinsime, kaip valdyti savo fotoaparatą, supažindinsime su fotokompozicijos principais, parodysime, kaip fotografuoti įvairiose situacijose ir išvengti pradedančiųjų fotografų klaidų. Atsineškite savo nuotraukas – aptarsime jas ir patarsime, kaip galima nufotografuoti geriau! Kiekvienas kursų dalyvis gaus 10 € vertės dovaną.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Fotografijos pamoka pradedančiajam.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam atrasti savo potencialą.

Dovanokite naujas galimybes!


Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

4 akademinės valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Kursai vyksta 5-10 asmenų kompanijoje. 

Į kursus atsineškite 3-5 geriausias savo darytas nuotraukas (spausdintas arba skaitmeniniu formatu).Klientų atsiliepimai (5)

Jūratė

Noriu padėkoti už kursus "Fotografijos pamoka - 3val".VIskas labai gerai. Man, kaip pirmą kartą išgirdusiai tikslinę informaciją apie fotografiją, buvo visa informacija labai svarbi ir įdomi. Geras lektorius - nenuobodi asmenybė.Jeigu grupėje buvo žmonių, kurie yra pažengę toje srityje, tai gal jiems gal ir nelabai buvo nauja.

 

Akvilė

Dovana likau labai patenkinta, aptareme VISUS klausimus, kurie man rupejo ir net daugiau. Labai patiko, kad musu paciu darytas nuotraukas ivertino ekspertai, sito meno zinovai. Jauki aplinka , malonus ir linksmi zmones. Zvarbia zienos diena pasitiko mus su karsta arbata ir sausainiais, jautemes kaip namie :)

Dovilė

Noriu labai padėkoti už kursus, tikrai labai patiko. :)
Ačiū dar karta.

Povilas

Bendras įspūdis apie kursus neblogas. Pagrindinis dėstytojas, tikrai matosi turi patirties šioje srityje ir turi ką pasakyti. Labai lengvai gali pereiti nuo vienos prie kitos temos.

Dėkoju už informaciją kurią gavau kursų metu.

Rita

Kursuose viskas labai patiko, ypač labai išsamiai ir aiškiai buvo paaiškinta apie fotoaparatą.
Labai maloni aplinka ir bendravimas.Nelabai galiu išskirti kas patiko kas ne...nes pati suprantu, kad per tokį trumpa laika neįmanoma viska išsamiai sužinoti.Gal kiek per trumpai truko nuotraukų aptarimas, nes iš jų gerai matosi klaidos.O apibendrinant tai tikrai buvo šauniai ir produktyviai praleistas laikas. Ačiū !
Galvoju apie tolimesnį kursų lankymą.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus