Ekstremalus safaris visureigiu Jūsų kompanijai

1 2 3 4 5 (1)

Ekstremalus safaris visureigiu Jūsų kompanijai

Pajuskite visureigio galią!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus sudalyvauti tikrame safaryje! Su gerų draugų kompanija sėsite į galingą visureigį ir leisitės į nepamirštamą kelionę. Važiuosite intensyviu maršrutu, tad tikrai pajusite visas automobilio galimybes ir gerą aštrių pojūčių dozę! Pramogos metu sužinosite, kas yra tradicinis offroader'ių ritualas, kaip vyksta visureigių varžybos, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta... Ekipažas kelyje bus be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas teks spręsti patiems! Safario metu visa Jūsų kompanija gaus gerą adrenalino dozę, pasisems ekstremalių įspūdžių ir apie šį nuotykį kalbės dar ilgai!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Ekstremalus safaris visureigiu šešiems asmenims.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas tiks kiekvienam, pasiilgusiam ekstremalių pojūčių ir norinčiam patirti nepamirštamų akimirkų su draugais.

Leiskitės į nepamirštamą nuotykį!


Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė. Nepamirškite, kad galite išsitepti.

Trukmė

4-5 valandos (apie 50 km).

Dalyviai

1-4 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Su šiuo pasiūlymu visureigį vairuos profesionalas. Kelionės prasideda ir baigiasi aikštelėje Olandų ir Krivių gatvių sankryžoje.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje