Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“ dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“ dviem

Vilnius
2 asm.

33,98 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Ar žinojote, kad kiekvienas senamiestis turi vaiduoklių bei paslapčių? Ekskursijos pėsčiomis metu, vaikščiojant siauromis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, iškils užmirštos senųjų laikų legendos, ir Jūs atrasite paslaptingąjį miesto veidą. Eidami seniausiomis Vilniaus gatvėmis susidursite su paslaptingu bei mistišku miestu, slepiančiu įdomias, jaudinančias istorijas. Ekskursijoje bus atskleistos šiurpiausios istorijos, paminėtos Vilniaus kronikose.


Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

2 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ekskursijos metu į objektus neužeinama. Ekskursija vyksta UAB "Vaiduokliai" numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm. grupei ir kiekvieną paskutinįjį mėnesio penktadienį nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus.


Kiti pasiūlymai

24449

Klientų atsiliepimai (1)

Gabrielė

Ačiū už puikiai praleistą laiką, įdomius pasakojimus, vaikščiojimus po naktinį Vilnių. Nors ir buvo didelis bruzdesys mieste, bet mano nuotaikos, tai nesugadino. Dar kartą dėkoju ir tikrai Jus rekomenduosiu pažįstamiems.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje