Bernvakario pramoga: kokia bus tavo uošvė?

1 2 3 4 5 (0)

Bernvakario pramoga: kokia bus tavo uošvė?

Išsklaidykite visas abejones!

Kuo ypatinga ši paslauga?

Paverskite bernavakario šventę ypatinga! Sužinokite ką žvaigždės sako apie Jūsų būsimą uošvienę! Astrologė, veidotyrininkė ir santykių specialistė Vilma Šiaučiūnienė supažindins būsimą jaunikį su laimingo gyvenimo receptai pagal planetas ir papasakos apie suderinamumą su būsima uošve, ką veikti ir kaip bendrauti su uošve, kad būtumėte laimingi, ar reikėtų atsargiau bendrauti su būsimos žmonos motina, kad išlaikyti šeimos santarvę? Paverskite jaunikio bernvakarį įsimintina švente ir sužinokite ką sako astrologija!

Kas sudaro šią paslaugą?

  • 1 val. trukmės astrologinė paslauga, kurios metu bus atskleidžiamas: suderinamumas su būsima uošve, bendravimas ir veiklos, hobiai drauge laimingam bendravimui su uošve, kaip dažnai pora turėtų bendrauti su žmonos motina ir kaip tai atsilieps šeimos gerovei.

Kam skirta ši paslauga?

Ši pramoga puikiai tiks įdomiai paįvairinti bernvakario šventę!

Sužinokite ką jaunikiui sako žvaigždės!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Būtina išankstinė rezervacija.

Būtina iš anksto pranešti jaunojo ir uošvės gimimo datas, vietas ir laikus.

Vilniaus mieste astrologė atvyks į sutartą vietą, dėl atvykimo į kitus miestus turite susitarti atskirai. Paslauga taip pat galima ir per „Skype“ programą.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje