Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Atpalaiduojantis nugaros masažas „Ti Amo“

(1)
Vieta
Vilnius, Trakai
Dalyviai
1
Sezonas
Visais metų laikais
Galioja
12 mėn.

17,38 €

Į krepšelį

Atpalaiduojantis nugaros masažas

Pajuskite ramybę!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Siūlome Jums pasinerti į atpalaiduojančius masažo malonumus! Žvakių šviesoje, malonių aromatų apsuptyje, skambant raminančiai muzikai Jums bus atliekamas nugaros masažas, apjungiantis tradicinio klasikinio ir comfort zone masažo technikas. Malonūs ir dėmesingi grožio namų „Ti Amo“ specialistai užtikrins, kad masažo poveikis būtų maksimalus - masažas atliekamas prisitaikant prie individualių kiekvieno kliento poreikių.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Atpalaiduojantis nugaros masažas.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis masažas skirtas kiekvienam, norinčiam pailsėti nuo streso ir įtampos bei atgauti jėgas.

Patirkite malonią atgaivą!

Vieta

Vilnius, Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Grožio namai „Ti Amo“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų

Klientų atsiliepimai (26)

1 2 3 4 5 6

Rima

Masažas man labai patiko. Tikrai atpalaidavo įtemptus nugaros raumenis. Rekomenduočiau ir kitiems. Aptarnavimas buvo malonus, tad ko gero dar progai pasitaikius vėl ten eisiu.

Jurgita

Noriu padekoti kosmetologei Birutei uz puikiai atlikta atpalaiduojanti masaza. Grysiu dar karta . Aciu

Regina

Dovana likau labai patenkinta, už ką dėkoju ir Jums, pasiūlantiems tokių pramogų ir vaikams , kurie ir dovanojo tą masažą.Tokio pobūdžio dovanos pačios geriausios, nes pats neprisiruoši, lyg ir pinigiukų gaila, lyg ir laiko nėra, o gavai dovaną - atsiranda ir laikas. O masažas - tai tokia palaima... Gal ir visi darbuotojai yra paslaugus, bet mane masažavusi ( jei neklystu ) Birutė Pilvelytė tai puiki masažistė ir šauni darbuotoja.

Greta

Atpalaiduojantis SPA kūno masažas Kaune buvo atliktas tikrai nepriekaištingai, kadangi tai buvo pirmasis man atliktas SPA masažas neturiu su kuo palyginti, tik galiu pasakyti iš ten išėjau visai kitokios nuotaikos, ta gera aura išliko net sekančią dieną ;))

Aplinka,personalas,kvapai,apšvietimas,muzika - viskas skoninga ;)

Milda

Šiandien lankiausi “Ti Amo” grožio salone. Kadangi atėjau keliomis minutėmis anksčiau, spėjau apžiūrėti visus salono kampelius :) tikrai moderni, šiuolaikiška aplinka, visi darbuotojai stilingi, jaunatviški. Ir štai – pasirodė mano masažuotoja, tikrai mielas žmogus, spinduliuojantis vidinę šilumą. Pats kabinetas paliko didelį įspūdį – labai jauku, romantiška, aplink degė daugybė žvakučių, grojo rami muzika. Nors buvo 10 val. ryto, atrodė, jog vėlus, jaukus vakaras. Masažuotoja tikrai profesionali, nebuvo nė vienos nejaukios akimirkos. Pats masažas atpalaiduoja, nuramina tiek kūną, tiek įkyrias mintis . Jeigu būtų mano valia, jis truktų ne valandą, o visą amžinybę :) Kadangi masažas buvo daromas su sviestmedžio aliejumi, oda po šios procedūros atsigavo, gana greit sugėrė aliejuką, tai net nereikėjo eiti į dušą (norintys gali juo pasinaudoti). Iš tikrųjų gana sunku tokią procedūrą aprašyti, reikia patirti! Ačiū už idealią dienos pradžią! :)

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: