Deitas.lt

Įsivaizduokite jaukų, itin romantišką vakarą su brangiu žmogumi: sėdite miško glūdumoje, jaukus staliukas, gardus maistas ir emocija, kuri atperka net prabangiausio restorano aptarnavimą. O gal norėtumėte išbandyti aklą pasimatymą netradicinėje vietoje arba leistis į smagią avantiūrą ir išbandyti greitus pasimatymus? Deitas.lt - netikėti pasimatymai netradicinėse vietose, kurie paliks neišdildomus įspūdžius. Deitas.lt komanda rengia greitus pasimatymus (ang. speed dating), aklus pasimatymus, pasimatymus poroms bei jaukius susibūrimus kompanijoms iki 4 asmenų. O geriausia ir labiausiai intriguojanti pasimatymo dalis - vieta. Iki pat paskutinės akimirkos nežinosite, kur vyks jūsų pasimatymas. Tačiau nesirūpinkite - profesionalūs pasimatymų organizatoriai pasirūpins, kad susitikimo vieta maloniai nustebintų.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje