Velykų dovanos

Velykos – didžiausia pavasario šeimos šventė, suteikianti progą bent vieną dieną ramiai praleisti artimiausių žmonių rate. Praleiskite šią dieną netradiciškai – papramogaukite su visa šeima ir dovanokite artimiesiems kartu patirtus nuostabius įspūdžius!

shutterstock_97725041

Kino centro „Multikino“ bilietai šeimai

Ir maži, ir dideli dievina gerą kiną! Kino centre „Multikino“ kartu su visa šeima galėsite nusikelti į įtraukiantį nuotykių pasaulį ir puikiai praleisti laiką su savo mėgstamiausiais filmų herojais. Geras visai šeimai skirtas filmas ir kartu su mylimais žmonėmis praleistas laikas Jūsų šventę pripildys šypsenų ir juoko, o smagią popietę vainikuoti galėsite pačiais gardžiausiais spragėsiais!

shutterstock_114642619

Šeimos pramogos „Kalitos kalno“ rogučių trasoje

Jeigu visa šeima norite patirti šiek tiek adrenalino ir aktyviai bei linksmai praleisti popietę drauge, nerasite puikesnės pramogos už „Kalitos kalno“ rogučių trasą. Ir žiemą, ir vasarą veikiantis atrakcionas – visoje Lietuvoje analogų neturinti pašėlusi pramoga, kuria džiaugtis gali tiek vaikai, tiek suaugusieji! Leisdamiesi posūkiais ir kilpomis pasieksite net 40 km/h greitį, tad ekstremalių pojūčių ir gerų įspūdžių patirs kiekvienas!

4524_r

Jodinėjimas šeimai „Lietuvos žirgyne“

Pažintis su žirgu – jaudinanti ir nepamirštama patirtis kiekvienam, o ypač viskuo besidomintiems vaikams. Visa šeima išsiruoškite į šaunų nuotykį – jodinėjimo žirgais pamoką! Profesionalūs treneriai padės prisijaukinti grakščius žirgus ir išmokys jodinėjimo pradmenų, o Jums ir Jūsų brangiems žmonėms teliks sukaupti drąsą, sėstis ant žirgo ir mėgautis naujais potyriais. Kas žino, galbūt jodinėjimas taps nauju mėgstmiausiu Jūsų šeimos laisvalaikio užsiėmimu?

53881_r

Šeimos fotosesija

Kodėl gražios šventės proga neįamžinus visos šeimos? Profesionali fotosesija – puiki galimybė sustabdyti žaismingą akimirką! Profesionalus fotografas padės prieš objektyvą puikiai jaustis tiek jauniausiam, tiek vyriausiam. Mažieji modeliai prieš kamerą būna tiesiog nepakartojami, tad ne tik gausite nuostabių fotografijų, tačiau ir linksmai praleisite laiką. Fotografas padės įgyvendinti ir Jūsų ypatingas šventines idėjas, tad šių Velykų atsiminimai išliks amžinai!

1302_r

Naktinis žvaigždžių stebėjimas Etnokosmologijos muziejuje šeimai

Savo šeimai padovanokite neįtikėtinus potyrius po žvaigždėtu dangumi! Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje visi kartu pasinersite į Visatos platybes: žvaigždžių gidas iš arčiau supažindins Jus su mėnuliu, planetomis, žvaigždėmis, galaktikomis… Visus šiuos dangaus kūnus per vieną galingiausių Europoje teleskopų išvysite iš neįtikėtinai arti. Šios pramogos metu ne tik daug sužinosite bei išmoksite, tačiau ir visiškai pasinersite į svajingą ir paslaptingą dangaus kūnų pasaulį!

55258_r

Šias Velykas praleiskite smagiai! Artimiesiems dovanokite ypatingas pramogas, kurios nuostabius prisiminimus paliks visam gyvenimui. Siūlome rinktis ir iš daugybės kitų pašėlusių ir netikėtų dovanų:

 

Velykinės dovanos

Comments

comments