Ekspertų išbandyta: pasivažinėjimas kartingais

Pasivažinėjimas kartingais „Kartlandas“

Vilniuje bei Kaune galima rasti įvairių laisvalaikio pramogų. Šį kartą mūsų dovanų ekspertė Raimonda išbandė Kaune esantį kartodromą „Kartlandas“, kuriame galima pasivažinėti kartingais bei turiningai praleisti laisvą laiką.

Tai buvo pirmas kartas, kai turėjau galimybę pasivažinėti kartingais. Seniai labai to norėjau, bet vis nerasdavau laisvo laiko ir turėjau baimę. Galvodavau, kad tikriausiai ten bus labai sunku ir bijosiu didelio greičio. Tačiau klydau, tai buvo nuostabus pirmas kartas, ir tikiuosi nepaskutinis.

Atvykusi į kartodromą pasitiko labai malonus personalas, kur supažindino su taisyklėmis.Jos buvo suprantamos labai lengvai. Kartodromo kolektyvas, pastebėjęs, kad esu plonai apsirengusi informavo, kad trasoje šalta kaip lauke, tad iškart pasiūlė likti su striuke, kad nesušalčiau. Dėl to likau maloniai nustebinta. Smagu, kad „Kartlandui“ yra svarbu, kaip jaučiasi klientas atvykęs į svečius.

Važiuoti su kartingais „Kartlandas“

Na, o dabar apie pačią pramogą su kartingais. Tai buvo nuostabus potyris, kurį vis norisi išbandyt iš naujo dar ir dar. Atrodo sutoja net laikas, o 10 minučių prabėgo lyg kelios sekundės. Ir taip, tikrai apsirenkite šiltai, nes šaltuoju metų laiku kartodrome iš ties vėsu!Pamačius trasą, pirma mintis buvo ar aš sugebėsiu laiku įveikti posūkius neatsitrenkus į sieneles. Atsisėdome už kartingo vairo ir pradėjome lenktynes. Nuspaudus greičio pedalą, kūną iš karto užplūdo adrenalinas. Važiuojant mažu ir manevringu kartingu, greičio pojūtis daug didesnis, negu automobiliu.

Po pasivažinėjimo kartingais likau pilna įspūdžių ir jau noriu dar kartą tai išbandyti. Esu tikrai laiminga, kad gavau galimybę tai patirti. Na, o ši pramoga puikiai tiks norint smagiai praleisti laikąsu grupe draugų, šeimos nariais ar su antrąją puse. Tai gera dovana adrenalino mėgėjamas. Kas nebandėte būtinai išbandykite.

Laimės valanda su kartingais „Kartlandas“

Comments

comments