„Arnas Kaunas Golf Training Center“

„Arnas Kaunas Golf Training Center“- tai didžiausias uždarų patalpų golfo treniruočių centras Lietuvoje. Jis yra įsikūręs Vilniuje, Konstitucijos prospekte. Būtent čia visi gali išmokti žaisti golfą arba patobulinti savo įgūdžius. Yra net trys golfo simuliatoriai, ridenimo aikštelė ir golfo prekių parduotuvė. Tai pramoga, kuri veikia visų sezonų metu. Puikiai tinka praleisti laiką tiek individualiai, tiek su draugų kompanija. Čia vyksta ne tik golfo žaidimai, pamokos, bet ir žalios kortelės kursai, įvairūs renginiai. Galite pasirinkti Jums patogiausią treniravimosi zoną, o prireikus pagalbos ar patarimų, padės profesionalus golfo žaidėjas Arnas Kaunas. O, kad žaidimas būtų sėkmingesnis yra svarbi tinkamai pritaikyta golfo lazda. Filterio dėka bus išanalizuotas Jūsų kūnas, smūgis ir parenkama tokia lazda, kuri žaidimo lygį dar labiau pagerins. Smagiai praleiskite laisvalaikį golfo treniruočių centre!
Veiklų rūšys
Rasta: 1

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje